Transport osób do Belgii z SefeBus

Istnieje wiele sposobów podróżowania z Wielkiej Brytanii do Belgii.

Najpopularniejszym transportem jest kolej, z pociągami Eurostar i pociągami TGV. Mają one dużą częstotliwość odlotów, co czyni je najłatwiejszą opcją podróżowania po Europie. Linie lotnicze łączące Londyn Heathrow i Brukselę oferują loty w jedną stronę za około 120 funtów w jedną stronę.

Belgia jest uważana za jeden z najbezpieczniejszych krajów na świecie. Widać więc, że wiele osób z całego świata przylatuje do Belgii w celach wakacyjnych.

Safebus, prywatna firma założona w 1999 roku, jest jednym z głównych dostawców usług lotniskowych w zakresie transportu pasażerskiego do Belgii. Firma świadczy wysokiej jakości usługi, takie jak transport autobusowy i taksówkowy na lotnisko, transport naziemny i autokarowy.

SafeBus to szybka usługa transportu pasażerskiego łącząca belgijskie miasta Gandawę, Brugię i Brukselę.

SafeBus zapewnia pasażerom możliwość podróży między trzema miastami w około pół godziny. Autobusy jeżdżą po szybkich liniach kolejowych, co zapewnia szybszy transport. Mogą również poruszać się bez kierowców, ponieważ są autonomiczne, co minimalizuje ryzyko.

W tym roku SafeBus miał rekordową liczbę 25 milionów pasażerów podróżujących autobusami. Biorąc pod uwagę te niezwykłe liczby, firmy będą nadal rozszerzać swoje trasy i obszary usług również w 2018 roku.

Belgia to mały kraj w północno-zachodniej części Europy z populacją 10 000 000 osób, co utrudnia przylatującym pasażerom poruszanie się. Aby pomóc ludziom szybko i łatwo dostać się do iz kraju, Safebus został stworzony przez połączenie wszystkich form transportu na jednej bezpiecznej platformie.

Safebus to elektroniczna usługa taksówkowa, która oferuje swoje usługi w Brukseli/wschodniej Belgii. Kabina maszynisty działa jako usługa wysyłkowa z trzech stacji kolejowych w Brukseli z wydzielonymi obszarami odbioru dla każdej stacji. Usługa obecnie oferuje transport na lotnisko oraz przystanki autobusowe.

SAFEBUS do Belgii to usługa oferowana przez belgijską firmę Safebus. Jest to niedrogi i przystępny sposób dotarcia do pracy, szkoły lub spędzania wolnego czasu w Belgii.

Jest wyjątkowy, ponieważ oferuje całodobowy transport osób, z wieloma cotygodniowymi wylotami i międzylądowaniami na najbardziej ruchliwych lotniskach w Europie. Będzie latać z Wielkiej Brytanii trzy razy dziennie, z Paryża cztery razy i z Amsterdamu dwa razy dziennie. Autobusy są również non stop, zamiast zatrzymywać się na przerwy na posiłek lub toalety, jak robią to inne linie autobusowe. Zaprojektowane z myślą o komforcie i nowoczesności z Wi-Fi, indywidualne ekrany dla każdego pasażera na pokładzie, gniazdka elektryczne w każdym siedzeniu, regulacja temperatury z klimatyzacją zmieniającą się w zależności od miejsca docelowego dla maksymalnego komfortu podczas każdej podróży.

Belgia jest popularnym miejscem dla osób, które chcą się bawić i odkrywać. Dlatego Komisja Europejska zaproponowała projekt „Safebus”, który obejmuje modernizację belgijskich tras promowych.

Safebus oznacza, że pasażerowie mogą teraz zarezerwować transport online i mieć pewność, że dostaną stylową i bezpieczną podróż w najbezpieczniejszej cenie.