Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Busy. Przewozy osób do Belgii

przewozy osób do Belgii

Oferujemy bezpieczny przewóz osób do Belgii na pokładzie nowoczesnych, kameralnych busów. Busy do Belgii Safebus wyjeżdżają z Polski w każdy czwartek i niedzielę i wracają do kraju w piątki i poniedziałki. Obsługujemy wszystkie większe ośrodki miejskie w Belgii, natomiast w Polsce teren województwa pomorskiego, zachodniopomorskiego, warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego. Jeśli wybierasz się w podróż do tego kraju, zabierzemy Cię z jednego z głównych miast wyżej wymienionych polskich regionów. Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Kołobrzeg lub Słupsk – wybierz najbardziej komfortową lokalizację.

Nasza fachowa i wykwalifikowana obsługa oraz kompetentni, doświadczeni kierowcy dbają o to, aby przewozy do Belgii z Polski i do Polski z Belgii z firmą Safebus zawsze przebiegały sprawnie, spokojnie i w miłej atmosferze. Wybierając podróże z naszą firmą, otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości usług.

Bezpieczny przejazd z Polski do Belgii

Naszym priorytetem jest przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort pasażerów. To właśnie wyróżnia Safebus na tle innych firm przewozowych. Nasze busy do Belgii przechodzą więc regularne kontrole i systematyczne przeglądy, a trasy przejazdów poddajemy wnikliwej analizie. Wszystko po to, aby zapewnić Ci zawsze szczęśliwe i bezproblemowe dotarcie do celu podróży.

W trosce o bezpieczeństwo pasażerów staramy się także udostępniać nasz transport w miastach, które leżą najbliżej miejsca zamieszkania. Obsługujemy województwa na północy kraju. Aby skorzystać z naszej oferty nie musisz jednak wybierać się do Kościerzyny. Jeśli mieszkasz w zachodniej lub środkowej części Wybrzeża, na początek swojej podróży możesz wybrać Koszalin, Kołobrzeg lub Słupsk. Na pasażerów z okolic Trójmiasta oraz województwa mazursko-warmińskiego czeka Gdańsk i Gdynia.

Wygodne busy do Polski z Belgii

Na pokładzie naszych dużych, wygodnych busów realizujemy przewozy z Belgii do Polski oraz z Polski do Belgii. Gwarantujemy spokojną podróż realizowaną 9-osobowymi busami Renault Traffic. Busy z Belgii do Polski Safebus wyposażone są w wygodne i przestronne fotele, dwustrefową klimatyzację i sprzęt DVD. Dysponują także ogromną przestrzenią bagażową, aby móc pomieścić wszystkie Twoje walizki i torby.

Zapomnij o dłużących się, męczących podróżach w ciasnych, niewygodnych busach. Przejazd z Polski do Belgii z Safebus mija szybko i przyjemnie, a podczas trasy, zamiast odczuwać wciąż narastające zmęczenie, regenerujesz siły. Już dziś wybierz miejsce, z którego wybierzesz się w komfortową podróż. Czekają na Ciebie miasta na północy kraju – Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Kołobrzeg lub Słupsk.

Skontaktuj się z nami już teraz pod numerem telefonu (+48) 662 902 333, wyślij e-mail na safe-bus@wp.pl lub użyj formularza kontaktowego, aby zarezerwować swój przejazd z Safebus. Organizujemy również przewozy do Niemiec oraz oferujemy busy do Holandii.

Zarezerwuj od razu przejazd w dwie strony lub przejazd grupowy a otrzymasz indywidualny rabat!Wybierz lokalizację wyjazdu z Polski: Busy do Belgii z Gdańska | Busy do Belgii Gdyni | Busy do Belgii z Kołobrzegu | Busy do Belgii z Koszalina | Busy do Belgii ze Słupska | Busy do Holandii z Gdańska | Busy do Holandii z Gdyni | Busy do Holandii z Kołobrzegu | Busy do Holandii z Koszalina | Busy do Holandii ze Słupska | Busy do Niemiec z Gdańska | Busy do Niemiec z Gdyni | Busy do Niemiec z Kołobrzegu | Busy do Niemiec z Koszalina | Busy do Niemiec ze Słupska